درباره ما

گروه NTO بعد از نزدیک به 1 دهه فعالیت تخصصی پیرامون امور مهاجرت ( کانادا-ایتالیا ) از سال 1400 مرکز ترجمه رسمی خود را تحت عنوان دفتر ترجمه رسمی نکونام در غرب تهران ، با هدف ارائه کلیه خدمات ترجمه رسمی و غیر رسمی تاسیس نموده است .

((احترام به مشتری)) ، ((کیفیت خدمات)) و تبعیت از قوانین مدون رسمی کشور سه اصل اولیه است که گروه NTOاز روز نخست تلاش نموده تا به آنها پایبند باشد و با حفظ این اصول ، همواره کیفیت خدمات خود را با بهره گیری از تکنولوژی روز بهبود بخشد .

در کنار تامین خدمات ترجمه در سطح کشور ، ارتقاء سطح ترجمه تخصصی در کشور جز اهداف بلند مدت این گروه بوده و در این راستا آماده همکاری با مراکز تخصصی و دانشگاهی مرتبط با امر ترجمه همچون مراکز اعزام دانشجو-آژانس های هواپیمایی و موسسات مهاجرتی طی تفاهم نامه مشترک می باشد .

تیم مترجمان نکونام در حال حاضر متشکل از مترجمان تراز اول کشور در زبان های انگلیسی – ژاپنی – عربی – فرانسه – آلمانی – ترکی استانبولی – روسی – اردو – ایتالیایی – اسپانیایی – ترجمه ناتی به عنوان مترجمان رسمی دادگستری ، به همراه مترجم یارانی کارآزموده در هر زبان که در کنار کادر ادری منضبط و حرفه ای خود، تشکیل مجموعه ای هماهنگ را داده است .

لبخند رضایت شما ، بهترین دستاورد ماست .

درباره ما